Dijital Güvenlik Sigortası Yaptırana Hopi’de %10 Paracık Kampanyası

Dijital dünyada güvenle gezerken kazanmak ister misiniz? Sompo Sigorta’da Dijital Güvenlik Sigortası yaptırın Hopi’de %10 Paracık kazanma şansını yakalayın! Hem güven hem avantaj Sompo Sigorta’da sizi bekliyor. Dijital Güvenlik Sigortası’nı inceleyin ve hemen başvurarak internet üzerinden alışveriş yaparken veya kimliğinizle işlem yaparken içiniz rahat olsun! Kredi kartı ve kimlik bilgilerinizi online dünyada koruyan Dijital Güvenlik Sigortası için 30 saniyede teklif alın ve fiyatını inceleyin.

Dijital Güvenlik Sigortası - Hopi Kampanyası Koşulları

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesinin, Sompo Sigorta acentelerinden Hopi kimliğini kullanarak yapacağı poliçe satın alımlarında geçerlidir. Kampanya süresince Sompo Sigorta Dijital Güvenlik ürününün Sompo acentelerinden yapılacak satın alımlarda, poliçe net priminin %10’u kadar Paracık kazanımı olacaktır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez ve her Hopi üyesi Kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.

Katılım Şartları

Sompo Sigorta acentelerinden yapılacak satın alımlarda sadece yeni Sompo Sigorta müşterisi olacak HOPİ üyeleri kampanya kapsamında Paracık kazanacaktır. Yeni müşteri sayılabilmek için poliçe için teklif alınan tarih itibariyle geriye dönük 90 gün içerisinde Sompo Sigorta’da yürürlükte bulunan herhangi bir Dijital Güvenlik poliçesinin bulunmaması gerekmektedir.

Paracık kazanımı sadece kredi kartı ile yapılan ödemelerde gerçekleşecektir.

Poliçe kabulünde Sompo Sigorta risk kabul şartları geçerlidir. Hopi ve Sompo Sigorta, kampanya koşullarını, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Poliçe İade Süreci

Kampanya kapsamında satın alınan poliçede prim iadesi olması durumunda HOPİ Programı’ndan kazanılan Paracık tutarları (eğer varsa) iadeye konu prim tutarının toplam prime oranı doğrultusunda müşteriden iade alınır. İade işlemi müşterinin yeterli Hopi hesabında Paracık bakiyesi bulunuyorsa öncelikle o Paracıklar’ından, aksi halde iade olunacak poliçe primi tutarından mahsup edilerek yapılır.

Paracık Kullanımı

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

30 Saniyede Teklif Al
Trafik Kasko Tamamlayıcı Sağlık Dask Seyahat
Geri Trafik
Geri Kasko
Geri Tamamlayıcı Sağlık
Geri Dask
Geri Seyahat
YENİ DASK
DASK YENİLEME
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
COVID-19 (Koronavirüs) YURT DIŞI SEYAHAT
YURT DIŞI SEYAHAT
Tüm Dünya (ABD hariç)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA HARİÇ)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA DAHİL)
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al