Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet sitemize Chrome üzerinden bağlanabilirsiniz.

ie-icon

Acil Sağlık ve Koruma Sigortası

Kaza veya ani hastalık gibi hazırlıksız yakalandığınız hayati durumlarda Acil Sağlık ve Koruma Sigortası yanınızda! Yurtiçinde poliçede belirtilen tüm teminatlardan yararlanma imkânı sunan Acil Sağlık ve Koruma Sigortası ile içiniz rahat olsun, yarınlara güvenle bakın!

ACİL DURUMLARDA SOMPO GÜVENCESİ

ACİL SAĞLIK VE KORUMA SİGORTASI İLE YANINIZDA!

Ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen tüm hayati durumlarda Sompo Sigorta’nın koruması altındasınız.

Acil Sağlık ve Koruma Sigortası Nedir?

Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş “acil durum” tanımına giren; ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve müdahale edilmediği hallerde hayati risk yaratan durumlar için Acil Sağlık ve Koruma Sigortası ile güvence sağlayabilirsiniz.

Acil Sağlık ve Koruma Sigortanız ile teminat kapsamındaki tüm acil sağlık sorunlarınızda hastane masraflarınızı, limitler dâhilinde herhangi bir ek ücret ödemeden karşılayabilir ve yılda 1 kez olmak kaydıyla grip aşısı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca size özel hizmet veren tıbbi danışmanlık hattından her türlü sağlık sorununuz hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. 

Ürün İçeriği

İndirimli Tedavi Hizmeti

Tıbbi Danışma-Triaj

Acil Tedavi ve Kara Ambulansı

Teşhise Yönelik Acil Teminatı

  1. Yoğun Bakım ve Hastanede Tedavi Giderleri
  2. Ameliyat Giderleri
  1. İlave Hizmetler
  2. Check-UpTüm Teminatları Göster

Hizmet Kapsamı

ACİL TEDAVİ VE KARA AMBULANSI TEMİNATI

Kapsam dışı olmayan ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve hastanenin acil servisinde 24 saat içinde müdahale edilmediği hallerde sigortalının hayatını tehlikeye sokan durumlardır.

Teşhise Yönelik Acil Teminatı

Kendinizi acil medikal müdahaleye ihtiyaç hissettiğiniz durumlarda hastanelerin Acil Servisi’ne müracaatınızda Acil Servisi’nde gerçekleştirilen tanı ve tedavilerin, poliçe kapsamındaki tanımlı acil kapsamına girmemesi halinde, ilgili giderler poliçede yazılı ‘Teşhise Yönelik Acil’ teminatı limiti dahilinde karşılanır. 

Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Her türlü sağlık sorunlarınız için 7 gün 24 saat telefon yoluyla uzman hekimler tarafından tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Check-Up Teminatı

Hiçbir rahatsızlık olmadan ya da belirli bir hastalığı düşündürmeyecek kadar hafif önemsiz şikâyetlerde yapılan genel ve kapsamlı sağlık taramasından (check-up’tan) geçme hakkına sahip olabilirsiniz.

İlave Hizmetler

Sompo Sigorta'nın anlaşmalı sağlık kuruluşlarından acil olmayan ya da acil kapsamında olup limit aşımı giderlerde ve/veya kapsam dışı durumlarda Sompo Sigorta indirimli fiyatlarıyla hizmet alabilirsiniz.

Acil Sağlık ve Koruma Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Ürünümüzden 0-65 yaş aralığındaki tüm müşteriler yararlanabilmektedir.

Acil Sağlık ve Koruma Sigortası Fiyatları

Acil sağlık sigortası ile yurt içinde güvence altında olmak için acil sağlık ve koruma sigortası teklifi alın. Acil sağlık sigorta fiyatları ve sağlık sigortası poliçe kapsamı hakkında bilgi sahibi olmak için acentelerimizle iletişime geçebilir veya 0 850 250 81 81 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Genel Şartlar

30 Saniyede Teklif Al
Trafik Kasko Tamamlayıcı Sağlık Dask Seyahat
Geri Trafik
Geri Kasko
Geri Tamamlayıcı Sağlık
Geri Dask
Geri Seyahat
YENİ DASK
DASK YENİLEME
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
COVID-19 (Koronavirüs) YURT DIŞI SEYAHAT
YURT DIŞI SEYAHAT
Tüm Dünya
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA HARİÇ)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA DAHİL)
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al