Dijital Güvenlik Sigortası

Dijital Güvenlik Sigortası

Dijital ortamlarda zaman geçirdikçe, güvenlik hakkında kuşku duymaya başlıyorsanız doğru yerdesiniz! Dijital Güvenlik Sigortası ile gizli bilgilerinizi koruma altına alarak dijital ortamlarda rahatça vakit geçirebilirsiniz.
30 Saniyede Teklif Alın
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.

Ticari Elektronik İleti Gönderilmesini istiyorum/kabul ediyorum.

Zorunlu alan!

Ayrı onay vermek için lütfen tıklayınız. Dijital Güvenlik Sigortası

DİJİTAL GÜVENLİK İLE HER ANLAMDA KORUMA

İnternet üzerinden sosyalleşiyor, online alışveriş yapıyor, sosyal ağlarda zaman geçiriyor ve çeşitli hizmetlerden faydalanıyorsunuz. Tüm bunları yaparken de kafanızda güvenlik problemleri dönüp duruyor. Sompo sayesinde artık endişelenmenize hiç gerek yok! Siber güvenliğinizi korumaya alın, gözünüz arkada kalmasın.

Dijital Güvenlik Sigortası ATM/kredi kartlarına ait şifrelerin dijital platformlar üzerinden ele geçirilmesi suretiyle uğranacak maddi kayıpları, kimlik hırsızlığı sebebiyle oluşabilecek gelir kaybı ve bu doğrultuda zorunlu olarak yapılacak hukuki masraflar, seyahat ve iletişim harcamalarını, kaybolan veya çalınan kimlik belgelerinin yeniden çıkartılması masraflarını teminat altına alıyor. Online bankacılık işlemlerinizi daha güvenli bir biçimde yapabileceğiniz Dijital Güvenlik Sigortası, Sompo Sigorta’da!

Siber riskinizi en aza indirecek siber güvenlik sigortası ile dijital dünyada güvendesiniz. Kredi kartınızı online ortamda sigorta altına alarak internetten kredi kartı ile alışverişlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Dijital Güvenlik Sigortası ile kendinizi siber güvenlik konusunda korumaya almak için hemen şimdi teklif alın! Dijital güvenlik sigorta fiyatını öğrenmek için formu doldurun.


..

Ürün İçeriği

Dijital Güvenlik Sigortası

Şifrelerin Çalınması

Dijital Güvenlik Sigortası

Kimlik Hırsızlığı

Dijital Güvenlik Sigortası

Internet Tarama Hizmeti

Dijital Güvenlik Sigortası

Antivirüs Koruma

 1. Şifrelerin çalınması
 2. Kimlik hırsızlığı
 3. Kimlik belgelerinin yeniden çıkartılması
 1. İnternet tarama hizmeti
 2. Antivirüs koruma
Tüm Teminatları Göster

İnternet Tarama Hizmeti

İnternet tarama hizmeti ile sorgulama platformuna kaydedilecek TC Kimlik, Pasaport, Email, ATM Kart numaraları gibi kişisel bilgiler, dark ve deep web üzerinde geriye dönük taranır. İlgili bilgilerin kötü niyetli kişi veya kurumlar tarafından kullanılabileceği yönünde bir ize rastlanırsa, e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Böylece sanal kimlik hırsızlığına karşı önleyici tedbirler alınmasını sağlar.

 1. 1 adet Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası*
 2. 10 adet e-posta adresi
 3. 10 adet cep telefonu numarası
 4. 10 adet banka veya kredi kartı numarası
 5. 1 adet sürücü belgesi numarası
 6. 2 adet pasaport numarası
 7. 10 adet banka hesap numarası

Dijital Güvenlik Sigortası, dijital ortamda tutulan kişisel verilerin güvenliğini artırmaya yardımcı olacak antivirüs koruma paketi ile internetten gelebilecek kötü niyetli saldırılara ve casus yazılımlara karşı güçlendirilmiş koruma sağlar. Dijital veri güvenliği önlemlerinizi önceden alarak başınıza gelebilecek olumsuzluklara karşı güvende olun!


Antivirüs Hizmeti

 • Gerçek zamanlı virüs koruma
 • Güvenli tarama
 • Gizlilik koruması
 • Çevrimiçi bankacılık koruması
 • Wi-Fi güvenlik danışmanı
 • Gelen mail taraması + AntiSpam
 • Gamer mode
 • Password manager
 • Phishing ve dolandırıcılık koruması
 • Webcam koruma
 • Ebeveyn danışmanı hizmeti

Şifrelerin Çalınması

Sigortalı tarafından beyan edilen kartlara ait şifrelerin dijital platformlar üzerinden ele geçirilmesi suretiyle sigortalının uğrayacağı maddi kayıplar bu teminat kapsamına alınmıştır.

Kimlik Hırsızlığı

Sigortalının kimlik olarak kullandığı yasal veya resmi belgelerin çalınması halinde yaşayacağı mağduriyet sonucu oluşacak finansal zararlar poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alınmaktadır.

Hukuki Giderler

Sigortalının yaşadığı mağduriyet sebebi ile uğradığı finansal zararlara ilişkin olarak gerek sigortalıya açılabilecek her türlü hukuki dava, gerekse sigortalı tarafından açılan davalar sonucu yapılabilecek hukuki masraflar poliçede belirtilen limitler dahilinde kapsam içindedir.

Gelir Kaybı

Teminat kapsamına giren bir olay sonucunda sigortalının bürokratik işlemleri yerine getirmek adına çalıştığı kurumdan alacağı ücretsiz izin yada serbest çalışan sigortalının ticari faaliyetine ara vermek zorunda olacağı süreye ait ücret kaybı sebebi ile oluşabilecek gelir kayıpları poliçede belirtilen limitler dahilinde kapsam dahilindedir.

Diğer Masraflar

Teminat kapsamına giren bir olay sonucunda sigortalının hukuki süreçte yapacağı her türlü seyahat, ulaşım, konaklama vb. makul giderler poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altındadır.

Kimlik Belgelerinin Yeniden Çıkarılması

Sigortalının kimlik olarak kullandığı yasal/resmi belgelerin çalınması veya kaybolması halinde, ilgili belgelerin yeniden çıkarılma masrafları poliçede belirtilen limit ile teminat kapsamına alınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kart Bilgisi Hangi Aşamada Giriliyor? Bu Bilgiler KVKK Açısından Sorun Teşkil Eder Mi?

Kart bilgilerini sigortalı kişiler İnternet Sigortacılığı portalımızdan girmektedir. Bu yüzden poliçe satın alınırken herhangi bir problem ile karşılaşılmayacaktır.

İnternetten Sigorta Satın Alırken Güvenli Ödeme Mümkün Mü?

Sigorta yaptırarak geleceğinizi koruma altına alırken, Sompo Sigorta da kredi kartınızı ve sizi koruma altına alıyor! İnternetten alışverişte, en güvenilir online ödeme yöntemlerinden birisi olan 3D Secure ile ödeme yapılan Sompo Sigorta’da, sizin bilginiz ve onayınız olmadan herhangi bir satın alma işlemi gerçekleşmemektedir. “3D Secure nedir” veya “3D Secure ne demek?” gibi sorularınız varsa hemen yanıtlandıralım. Satın alma aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, bankanızda kayıtlı telefon numaranıza gelen onay kodunu, ödeme ekranına girerek güvenli ödeme işlemini tamamlamış olursunuz. 3D Güvenli Ödeme sistemi sayesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, internet üzerinden sigorta yaptırma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme konusunda merak ettiklerinizle ilgili Çağrı Merkezimize ulaşarak detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Kartım Evdeki Bir Hırsızlık Sonucu Çalınsa ve İşlem Yapılsa Teminat Kapsamında Olur Mu? (Evime hırsız girmesi sonucu kartım çalınırsa ve işlem yapılsa teminat kapsamında olur mu?)

Sadece ATM/Kredi kartlarına ait şifrelerin dijital platformlar üzerinden ele geçirilmesi suretiyle uğranacak maddi kayıplar teminat altındadır.

Anti Virüs Programını Nasıl Kuracağım?

Anti virüs kodunu almak için internet sigortacılığını kullanabilir ya da çağrı merkezini arayarak kodu talep edebilirsiniz. Cihazlarınıza indireceğiniz programa kodunuzu girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendime İki Ayrı Poliçe Satın Alabilir Miyim?

Dijital Güvenlik Sigortası’nda 1 kişiye birden fazla poliçe tanzim edilememektedir. 

Kopyalama ile Ele Geçirilen Kartlar Teminat Kapsamında Mıdır?

Kopyalanmak sureti ile ele geçirilen kartlar sonucu meydana gelecek zararlar teminat kapsamı dışındadır.

Tüzel Kişilere Poliçe Düzenlenebilir Mi?

Tüzel kişiye poliçe tanzim edilememektedir.