Yaşam Terapi Sigortası

Hayatın yolunuza engel olarak çıkardığı rahatsızlıklardan ve tehlikeli hastalıklardan kendinizi korumanız için Yaşam Terapi Sigortası yanınızda! Yüksek tedavi masraflarına karşı sizi güvence altına alan ve hayatınızı rahat bir şekilde sürdürmenize yardımcı olan Yaşam Terapi Sigortası ile yarınlara güvenle bakabilirsiniz. Yaşam Terapi Sigortası teminatları, kapsamı, fiyatları ve şartları için Yaşam Terapi Sigortası ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

YAŞAM TERAPİ SİGORTASI İLE GELECEĞE GÜVENLE BAKIN

Sompo Sigorta hayatın sürprizlerine karşı Yaşam Terapi Sigortası ile her zaman sizin yanınızda.

Yaşam Terapi Sigortası Nedir?

Beklenmedik ve yüksek tedavi masraflarına yol açan tehlikeli hastalıklara yakalanmanız durumunda teşhis, tedavi ve tedavi sonrasında ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınızı sizin belirleyeceğiniz teminat planı kapsamında güvence altına alıyor.

..

Ürün İçeriği

Yaşam Terapi

İkinci Görüş Hizmeti

Yaşam Terapi

Onkoloji Destek Paketi

Yaşam Terapi

12 Kritik Hastalık

Yaşam Terapi Sigortası Diğer Teminatlar

 1. Kanser
 2. Kalp Kapak Ameliyatı
 3. Aort Anevrizması
 4. Böbrek yetmezliği
 5. Organ nakli (Kalp, karaciğer, akciğer ve pankreas nakli)
 6. Körlük
 7. Multiple Sclerosis (MS)
 8. Parkinson
 9. Alzheimer
 10. Yanık (3. Derece)
 11. Uzuv Kaybı
 12. İşitme kaybı
Tüm Teminatları Göster

Ek Hizmetler

İkinci Görüş Hizmeti

Kanser teşhisi ve teşhis sonrası uygulanacak tedavi protokolü hakkında ikinci görüş alma hizmeti, konusunda uzman anlaşmalı özel sağlık kuruluşları aracılığıyla organize edilir ve bu hizmete ait masraflar Yaşam Terapi Sigortası kapsamından karşılanır.

Onkoloji Destek Paketi

Onkoloji Destek Paketi kapsamında “Diyetisyen Görüşmesi”, “Hastaneye Ulaşım” ve “Psikolog Görüşmesi” hizmetlerinden 3'er defa faydalanabilirsiniz. 

Teminat kapsamındaki hastalıklar arasında yer alan “Kanser” teşhisinin konulması ve tazminata hak kazanılması halinde, Onkoloji Destek Paketi ve İkinci Görüş hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?

18-60 yaş arasındaki tüm T.C. vatandaşları Yaşam Terapi Sigortası yaptırabilir. 

Ürün Avantajları

 • Ortaya çıkan rahatsızlıklarınıza ilişkin tazminat ödemesini 90 günlük bekleme süresi tamamlandıktan sonra ayrıca bir bekleme süresi uygulanmaksızın alabilirsiniz.
 • Yaşam Terapi Sigortası teminat planları dört seçenekli olarak hazırlanmıştır. Riskin gerçekleşmesi durumunda almak istediğiniz tazminat tutarını, beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyebilirsiniz. Yaşam Terapi Sigortası fiyat teklifiniz de teminat planları doğrultusunda değişiklik göstermektedir.
 • Tazminat ödenmesi durumunda poliçenizin sona ermesine rağmen, Onkoloji Destek Paketi ve İkinci Görüş hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Yaşam Terapi Sigortası Zorunlu mu?

Yaşam Terapi Sigortası, zorunlu bir sigorta değildir. Kendi sağlığınızı güvence altına almak ve geleceğe güvenle bakmak adına sağlık sigortası yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Yaşam Terapi Sigortası Fiyatları

Yaşam Terapi Sigortası fiyatları seçtiğiniz teminat planı doğrultusunda düzenlenmektedir. Sağlık sigortası teklifi almak için acentelerimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca 0850 250 81 81 numaralı telefondan bize ulaşabilir, sağlık sigortası fiyatları 2024 güncellemeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.