Kobi Finansal Güvence

İşiniz için en büyük destekçilerinizden biri olmaya aday KOBİ Finansal Güvence Sigortası ile yarınlara daha güvenle bakın! İşinizle ilgili pek çok durumda maddi olarak yanınızda olan KOBİ Sigortası fiyatlarını, paketlerini ve teminatlarını inceleyerek işinizi koruma altına altına alabilirsiniz. Hırsızlık, yangın ve sorumluluk sigortalarınızı tek bir sigorta poliçesi altında birleştiren KOBİ Finansal Güvence Sigortası ile içiniz rahat olsun.

KOBİ FİNANSAL GÜVENCE SİGORTASI İLE İŞİNİZİ GÜVENCE ALTINA ALIN!

Yangın, hırsızlık ve sorumluluk risklerinizi tek bir poliçede birleştiren Kobi Finansal Güvence Sigortası ile artık iş yeriniz de siz de daha güvendesiniz. Sunulan geniş teminat içeriği ve alternatifli limit seçenekleri ile sahip olabileceğiniz Kobi Sigortası için farklı ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kobi Finansal Güvence Sigortası Nedir?

Kobi Finansal Güvence Paketi ile poliçede belirtilen risklerin gerçekleşmesi sonucu ortaya çıkabilecek ferdi kaza, finansal kayıpları, 3.şahıslara olan sorumlulukları ve işverenin mali sorumluluklarını seçilen bedel alternatifi ve poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde teminat 

Kobi Finansal Güvence Sigortası Ürün İçeriği

3. Şahıs Mali Sorumluluk

Ürün Sorumluluk

İşletme Mesleki Sorumluluk

Çevre Sorumluluk

 1. 3. Şahıs Mali Sorumluluk
 2. Yangın, İnfilak-Buhar Duman-Su-Grev-Lokavt-Kargaşalık-Halk Hareketleri-Kötü Niyetli Hareketler ve Terör Sorumluluk
 3. Çevre Sorumluluk
 1. İşletme Mesleki Sorumluluk
 2. Ürün Sorumluluk
Tüm Teminatları Göster

Kobi Sigortası Kullanım Şartları

 1. Sigortalı çağrı merkezini arayarak talebini bildirir.
 2. Sigortalıya en yakın muayene istasyonu bilgileri verilir. Muayeneye giderken bulunması gereken evraklar hatırlatılır: Ruhsat, vergi temiz kâğıdı, trafik poliçesi, LPG’li araçlar için son 1 ay içinde yapılmış olan "gaz sızdırmaz" raporu, tadilatlı araçlarda yapılan tadilatın ruhsata işlenmiş durumdaki şekli, aracı muayeneye araç sahibinden farklı bir kişi götürecek ise onaylı vekâletname gerektiği bilgisi verilir. (Tüv - Türk'ün yeni işleyişine göre, araç sahibi dışında bir kimse aracı muayeneye götürdüğü takdirde noterden onaylı vekâletname ile birlikte araç, aracı teslim almaya gelen hizmet birimi yetkilisine teslim edilir.)
 3. Aracın muayeneden geçmesi için gerekli olan teçhizatlar hatırlatılır. (Reflektör, yangın tüpü, ilkyardım çantası) Sigortalıya bu gereçlerden eksik olanların Assistans firması tarafından ücreti karşılığında temin edilebileceği bilgisi verilir.
 4. Aracın trafik muayenesi yapılmadan önce; muayeneden geçebilmesi için gerekli olan teçhizatlarının kontrol edilmesi ile ilgili olarak, istenildiği takdirde hizmet bedeli karşılığında ön muayenesinin (check-up) yapılabileceği bilgisi verilir.
 5. Hizmet birimi yetkilisi, sigortalıdan ruhsatının faksını isteyerek, gerekli olan vergi borcu kontrolünü gerçekleştirir. Aracın maliyede borcu görünüyorsa, sigortalı bilgilendirilir.
 6. Aracının trafik muayenesine götürülmesini isteyen sigortalı ile hizmet birimi yetkilisi görüştürülür.
 7. Hizmet birimi yetkilisi ve sigortalı arasında aracın teslim alınması ile ilgili randevu sağlanır.
 8. Sigortalının aracı istemiş olduğu adresten şoför ya da çekici vasıtasıyla teslim alınır.
 9. Aracının trafik muayenede olduğu süreç içerisinde, sigortalı ister ise ikame araç temin edilebileceği bilgisi verilir. (Fiyat bilgisi ve hizmete ilişkin masraflar ayrıca müşteriye aktarılır.)
 10. Hizmet birimi, muayene işlemleri bittikten sonra sigortalıyla irtibata geçerek, araç teslimatını gerçekleştirir.
 11. Araç trafik muayene hizmeti; sadece binek ve hususi kullanım tarzlı hafif ticari araçlar için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana il sınırları içerisinde geçerlidir.


Ürün Avantajları

KOBİ Finansal Güvence Fiyatları

Beklenmeyen durumlara karşı işinizi ve sizi koruma altına alan KOBİ Finansal Sigorta paketlerini incelemek ve KOBİ Sigortası fiyat teklifi almak için sizi acentelerimize davet ediyoruz. Ayrıca 0 850 250 81 81 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilir ve KOBİ Sigortası teklifi alabilirsiniz.

7/24 Yardım

Asistans Hizmetler

Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi

Aracın Kurtarılması

Aracın çekilmesi/Kaza Halinde

Genel Şartlar

30 Saniyede Teklif Al
Trafik Kasko Tamamlayıcı Sağlık Dask Seyahat
Geri Trafik
Geri Kasko
Geri Tamamlayıcı Sağlık
Geri Dask
Geri Seyahat
YENİ DASK
DASK YENİLEME
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
COVID-19 (Koronavirüs) YURT DIŞI SEYAHAT
YURT DIŞI SEYAHAT
Tüm Dünya (ABD hariç)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA HARİÇ)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA DAHİL)
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al