Blog
Genel Sağlık Sigortası Nedir?

Sağlık hizmetlerinden yararlanmak için zorunlu olan Genel Sağlık Sigortası'nın başvuru süreci ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, E-Devlet üzerinden yapılan başvuru adımlarını ve GSS yapılandırma imkanlarını keşfetmeye ne dersiniz?

Oku
Blog
Blog
İkinci El Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci el araba alırken hayati unsurlara odaklanmalısınız! Sağlam aksamlar, orijinal evraklar, güvenilir geçmiş ve daha fazlasıyla ilgili detayları öğrenmeden araç alımı yapmamanız için yazımızı okumadan geçmeyin.

Oku
Blog
Deprem Sonrasında Araç Sigortaları

Deprem sonrasında araç sigortalarını keşfedin, trafik sigortası ve kasko arasındaki farkları öğrenin ve Sompo Sigorta'nın Kasko ürünü ile aracınızı depreme karşı güvence altına alın!

Oku
Blog
Blog
Blog
DASK UAVT Adres Kodu Nedir?

DASK sigortası yaparken karşılaşılan UAVT adres kodu sorununu çözmek için izlenmesi gereken adımları keşfedin; rehberimizde, DASK adres kodu sorgulama, öğrenme ve doğrulama süreçleriyle ilgili detayları bulabilirsiniz! Adres kodunuz yoksa, DASK sigortası yapma yöntemlerini hemen öğrenin.

Oku
Blog
Dask Hasar İhbarı

DASK ayrıcalıklarından faydalanmak için yapmanız gereken hasar ihbarı ve sorgulama ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Oku
Blog
Blog
Bağışıklık Güçlendirici Besinler Nelerdir?

Bağışıklık sistemini güçlendiren besinler hangileri? Sağlıklı besinlerle güçlenen bağışıklık sistemi, doğal yaşamın anahtarı! Doğanın şifa dolu gizemine adım at, bağışıklığını kuvvetlendir ve hayatına enerji kat!

Oku

Nasıl bir sigorta? Ne için sigorta? Hangi sigorta? Hepsi Sompo Blog'da

Aklınızdaki soru işaretlerini biliyoruz ve onlara en doğru cevapları Sompo Blog sayfamız ile veriyoruz. Kaskodan doğum teminatına, yabancılar için sağlık sigortasından konut sigortasına, tamamlayıcı sağlık sigortasından trafik sigortasına kadar geniş bir alanda cevapları bulabileceğiniz Sompo Blog ile soru işaretleriniz silinecek.

Çünkü, biz sizi anlıyoruz.

Araç Sağlık Konut - İş Yeri Seyahat