Artı Ferdi Kaza Sigortası

Artı Ferdi Kaza Sigortası ile olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olun! Kaza sigortası yaptırarak evinizde ya da iş yerinizde geçirebileceğiniz herhangi bir kazaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası fiyatları ve kaza sigortası teminatları hakkında bilgi almak için Artı Ferdi Kaza Sigortası ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası ile Kötü Sürprizlere Yer Yok

Hayatın sürprizleri her zaman iyi olmayabiliyor. Riskli durumlarla karşı karşıya kaldığınızda, geçirdiğiniz bir kaza sebebiyle işinizden uzak kalabiliyorsunuz ama geleceğinizi güven altında tutarak her türlü sürprize karşı korunabiliyorsunuz.

Artı Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Artı Ferdi Kaza Sigortası, beklenmeyen durumlara karşı sizi maddi korumaya alan bir sigorta türüdür. Ani olumsuzluklarda sizin ve sevdiklerinizin yanında olan kaza sigortası sayesinde geleceğiniz Sompo Sigorta güvencesi altında!

Ürün İçeriği

Vefat

Süreklİ Sakatlık 

Kişisel Mali Mesuliyet

Tedavi Masrafları

  1. ConFour Paket Asistans hizmetleri
  1. İsteğe bağlı hukuksal koruma
Tüm Teminatları Göster

Ürün Avantajları

  • Artı Ferdi Kaza Sigortası ile sizin ve sevdiklerinizin kaza sonucu tedavi masraflarını maddi kaygı taşımadan karşılayabilirsiniz.
  • Ferdi kaza sigorta poliçesi kapsamında ConFour Paket Asistans Hizmeti ile ev ve aracınızı da güvence altına alabilirsiniz.
  • Tek bir poliçe ile ferdi kaza, kişisel mali sorumluluk ve hukuksal koruma teminatlarını aynı anda alma hakkına sahip olursunuz.

Artı Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları

Ferdi kaza poliçesi fiyatları ile ilgili bilgi almak ve kaza sigortası teklifi almak için acentelerimizden veya 0850 250 81 81 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Artı Ferdi Kaza Sigorta Sorgulama

Ferdi kaza sigorta sorgulama işlemlerinizi e-devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Asistans Hizmetleri

Evde Confour

Confour Asistanım

Seyahatte Confour

Yolda Confour