Çağdaş Koruma Planı

Çağdaş Koruma Planı kapsamında bulunan gasp ve kapkaç teminatı ile kendinizi günlük hayatta korumaya alabilirsiniz. Maddi kayıplara karşı güvence için Çağdaş Koruma Planı sizinle!

MADDİ KAYIPLARINIZ SON BULUYOR

Çağdaş Koruma Planı ile artık daha güvendesiniz! Günümüz koşullarında sık rastlanan kapkaç ya da gasp olaylarına karşı kayıplarınızı kısa sürede telafi edebilirsiniz. Üstelik oluşabilecek maddi kayıplarınızın yanı sıra 3. şahıslara karşı doğabilecek sorumluluklarınızı da güvence altına alabilirsiniz.


..

Ürün İçeriği

Çağdaş Koruma Planı

Gasp/Kapkaç

Çağdaş Koruma Planı

Hukuksal Koruma Süreklİ Sakatlık 

Çağdaş Koruma Planı

Kişisel 3. Şahıs Sorumluluk

  1. Gasp/Kapkaç
  2. Hukuksal Koruma
  3. 3. Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet
Tüm Teminatları Göster

Ürün Avantajları

  • Tarafınıza, poliçenizin ekinde gönderilecek “kişiye özel kart” ile üye sağlık kuruluşlarının sağlamış olduğu indirimler ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • İki farklı limit alternatifinden dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.
  • 3. Şahıslara karşı doğabilecek sorumluluklarınızı güvence altına alır.
  • Hukuksal uyuşmazlıklarda ortaya çıkan vekalet ücreti, danışmanlık ücreti, hakem ücreti gibi dava masrafları teminat kapsamın alınmaktadır.

Çağdaş Koruma Planı Fiyatları

Sizi gasp ve kapkaca karşı korumaya alan Çağdaş Koruma Planı fiyatları hakkında bilgi almak ve paket alternatiflerini incelemek için acentelerimize iletişime geçebilir ya da 0850 250 81 81 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Asistans Hizmetleri

Çağdaş Koruma Planı

Acil Ambulans

Çağdaş Koruma Planı

Tıbbi Danışma ve İlaç Gönderimi