Aylık Kasko

SOMPO AYLIK KASKO SİGORTASI

Hayatınızda önemli bir yere sahip olan aracınızın başına gelebilecek beklenmedik kazaların, değişen çevresel ve ekonomik şartların sizi etkilemesine izin vermeyin. Aylık araç kasko sigortasında kazanan sizsiniz!

Kredi kartı limitinize bloke koymadan aylık 30 TL’den başlayan prim ödemeleri ve dilediğiniz zaman mevcut hasarsızlık kademesi ile Genişletilmiş Artı Kasko poliçesine geçiş yapabilmeniz Aylık Kasko ile artık mümkün! “Aylık kasko var mı?” sorunuzun cevabı “Sompo Sigorta ile evet,var!”. Kaskonuzu aylık ödeme ile yaptırın, aracınızı uygun fiyatla güven altına alın.

Ürün İçeriği

Çift Taraflı Çarpışma

Yanma

Çalınma

Araç Kasko Sigortası Diğer Teminatları

  1. İhtiyari Mali Mesuliyet 
  1. 7/24 Asistans Paketi
Tüm Teminatları Göster

Ürün Avantajları

Asistans Hizmetleri

Çekici Hizmeti

Kiralık Araç Hizmeti (7 Gün) 

Aracın Kurtarılması

Akü bitmesi durumunda çekici hizmeti

Genel Şartlar

Sıkça Sorulan Sorular

Aylık Kasko Nedir? 1 Aylık Kasko Olur mu?

Sompo Sigorta Aylık Kasko Sigortası aracınızın kasko yenilemesi geldiği halde belirli nedenlerle yenileme yaptıramadığınız durumlarda kredi kartı limitinize bloke koyulmadan bütçenize uygun fiyatlarla aracınızı korumanız için hazırlanmış bir kasko sigortası ürünüdür. Aracınızı en uygun fiyatlarla ve aylık ödemeyle sigortalayabilir ve temel risklere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Kimler Bu Ürünü Satın Alabilir?

Kendi şirket yenilemelerimizde minimum 1 gün maksimum 15 gün vade boşluğu olanlar poliçelere, diğer şirket yenilemelerinde ise yenileme vadesi içinde olan (Dar Kasko hariç) veya vade boşluğu 15 güne kadar olan araç değeri 400.000 TL’yi aşmayan ve belirli kriterleri sağlayan bireysel sigortalılar ürünü satın alabilir.

Sadece Genişletilmiş Artı Kasko Sigortası yenilemesini yapmayan sigortalılar için mi geçerli?

Hayır, Aylık Kasko ürünü herhangi bir sigorta şirketinde ve herhangi bir kasko ürününde geçmişi olan ve yenileme dönemi gelmiş, kriterleri sağlayan tüm bireysel sigortalılar için geçerlidir.

Aylık Kasko Sigortasını Ne Zaman Yenilemeliyim?

Aylık Kasko Sigortası siz aksini bildirmediğiniz ve belirli kriterleri sağladığınız sürece ve kredi kartınızın onay vermesi halinde her ay otomatik olarak yenilecektir.

Aylık Araç Kaskosu Neleri Kapsar?

Aylık Kasko ürünü çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma risklerine karşı güvence sağlamaktadır. Üstelik isteğe bağlı olarak ihtiyari mali mesuliyet teminatının yanı sıra, asistans hizmetleri de ürün kapsamında sunulabilmektedir.

Aylık Kasko Fiyatları

Aylık kasko ücretlerini öğrenmek ve kasko yaptırmak için 0850 250 81 81 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilir, web sitemizi ya da acentelerimizi ziyaret ederek kasko işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

Neden Aylık Kasko Sigortası Yaptırmalıyım?

  • Aracımızı bazı dönemlerde az kullanabilir veya hiç kullanmayabiliriz. Böyle durumlarda poliçenizin hasarsızlık kademesini kaybetmemek ve aracınızı teminatsız bırakmamak adına Aylık Kasko sigortası yaptırabilir, dilediğiniz zaman Genişletilmiş Artı Kasko’ya geçiş yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı limitinize bloke konmaz.
  • Poliçeniz kartınızın onay vermesi durumunda her ay otomatik olarak yenilenir*.
  • 30 TL ‘den başlayan primler ile aylık ödeme kolaylığı
  • * Şirket iş kabul kurallarına uygun gördüğü poliçeleri otomatik olarak yenilemekte olup, uygun olmadığını düşündüğü poliçeleri yenilememe hakkı saklıdır. Ayrıca, Sigortacının yenileme döneminde prim ve şartları değiştirme hakkı saklı olmak kaydı ile yenileme döneminde değişen prim ve şartları 15 gün öncesinde sigorta ettirene SMS yolu ile bildirecektir.

Aylık Kasko ile asistans hizmetlerinden kaç defa yararlanabilirim?

Her hizmetin poliçe dönemi içerisinde maksimum 1 kez kullanılma hakkı vardır.