Sompo Sigorta’dan Uygun Fiyatlı “Bütçe Dostu Kasko”

Sompo Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı yeni ürünü Bütçe Dostu Kasko ile genişletilmiş kasko ürünlerindeki pek çok teminatı geniş anlaşmalı özel servis ağı ile çok daha uygun maliyetlerle müşterisiyle buluşturuyor.

Sigorta sektörünün başarılı ve yenilikçi markası Sompo Sigorta, değişen ekonomik koşullar ve tüketici ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarladığı yeni ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Sıfır araçlardan 17 yaşındaki araçlara kadar tüm hususi otomobiller için teminat sağlayan Bütçe Dostu Kasko; geniş teminatları ile sektördeki genişletilmiş kasko ürünlerine göre yüzde 50’ye varan prim avantajı sunuyor.

Sompo Sigorta’nın kalite standartlarından geçmiş, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren, başta Ekspres Hasar Onarım Merkezleri (EHOM) olmak üzere anlaşmalı özel servislerde onarım imkanı sunan ürün; aracın daha ekonomik koşullarda güvence altına alınmasını sağlıyor. Bütçe Dostu Kasko, pazardaki benzer ürünlere göre oldukça rekabetçi primleriyle de öne çıkıyor.

“En önemli önceliğimiz, ürünlerimizi değişen ihtiyaçlara göre tasarlamak”

Sompo Sigorta olarak tüketicileri yenilikçi, yüksek kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile buluşturmaya devam edeceklerini belirten Sompo Sigorta Bireysel Teknik ve Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Ataman Kalkan, şöyle konuştu: “Her zaman en önemli önceliğimiz, tüm ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre tasarlamak. Alım gücünün düştüğü ve ekonomik koşulların her kesimi zorladığı şu günlerde, kasko ürünlerinin primleri de yaşanan maliyet artışları dolayısıyla artış gösterdi ve müşterilerimiz bu durumdan oldukça mağdur oldu. Müşterilerin hiçbir şirketten poliçe yaptırmama oranı genel itibarıyla yüzde 20’ler seviyesindeyken bugün ekonomik krizin etkisiyle yüzde 30’ların üzerine çıkmış durumda. Biz de kasko ürün yelpazemizi genişleterek Bütçe Dostu Kasko’yu hayata geçirdik. Yeni ürünümüzün, primlerin yüksekliği nedeniyle sigortasını yenileyemeyenlerin yanı sıra, hiç sigorta yaptırmayan geniş kitleye de güçlü bir alternatif olacağını düşünüyoruz. Bütçe Dostu Kasko ürünümüz ile müşterilerimize sorunsuz bir hasar deneyimi sunarak hizmet kalitemizi daha da yükseltmeye odaklanıyoruz. Hasar durumunda müşterilerimizi itinayla seçilmiş, sektör deneyimi yüksek, anlaşmalı yetkili servislere yönlendirerek kaliteyi uygun bedelle sunmayı amaçlıyoruz. Sompo Sigorta olarak; rekabetçi primlerimiz ile kasko müşterilerinin tercihi olmaya, müşterilerimizin değişen talep ve ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler tasarlamaya devam edeceğiz.”