Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet sitemize Chrome üzerinden bağlanabilirsiniz.

ie-icon

Kasko

Araba kaskosu için doğru adres Sompo Sigorta! Standart araç kaskosu dışında, ihtiyacınız olan teminatlar için uygun sigorta teklifleri sunan Mini Kasko Sigortası ve Marka Kasko ile aracınız her an güvende!

En uygun araç kasko sigortası teklif paketlerinde, size gereken teminatları barındıran Mini Kasko sayesinde bütçenize uygun sigorta primleriyle arabanızı korumaya alın.

Artı kasko ile araç kasko sigortasınızı yaptırın ve yollarda güvende olun. Güvenli yolculuklar için geniş teminat kapsamıyla yanınızda olan araç kaskosunu hemen inceleyin. Kasko fiyatlarını öğrenmek, teklif almak ve satın almak için formu doldurun ve kasko değer sorgulama işleminizi gerçekleştirin.

Marka kasko ile, size ve aracınıza özel hazırlanan uygun araç kasko fırsatını yakalayın! Arabanızın markasına yönelik hazırlanan ayrıcalıklı teminatlara sahip kasko sigortası ile yolların keyfini çıkarın.

Araç kasko poliçesi için ürünlerimizi inceleyin ve sizin için uygun olan kaskoya, en uygun fiyatla sahip olmak için hemen teklif alın!

Devamını Oku
30 Saniyede Teklif Al
Trafik Kasko Tamamlayıcı Sağlık Dask Seyahat
Geri Trafik
Geri Kasko
Geri Tamamlayıcı Sağlık
Geri Dask
Geri Seyahat
YENİ DASK
DASK YENİLEME
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
COVID-19 (Koronavirüs) YURT DIŞI SEYAHAT
YURT DIŞI SEYAHAT
Tüm Dünya
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA HARİÇ)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA DAHİL)
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al