Sompo Sigorta, Etkinlik Sektörünün Oscar’ını Kazandı

Sompo Sigorta, Etkinlik Sektörünün Oscar’ını Kazandı

Bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ‘Ace Of MICE Awards 2019’ Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde Sompo Sigorta, ‘Liderlik Sözü’ konseptiyle acentelerine yönelik düzenlediği organizasyonla ‘En İyi Incentive Etkinliği’ ödülüne layık görüldü.  

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunan ve sektörün ‘Oscar’ları olarak bilinen Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri 2019’da kazananlar bellli oldu. 

Sompo Sigorta, Türkiye’deki 350 acentesinin katılımıyla ‘Liderlik Sözü’ konseptiyle Kıbrıs’ta düzenlediği etkinlikle ‘En İyi Incentive Etkinliği’ kategorisinde ödülün sahibi oldu. İş, sanat ve MICE sektöründen birçok isim katıldığı tören 3 Nisan’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Gecede 22 ayrı kategoride 33 ödül sahibini buldu.  

Sompo Sigorta adına ödülü Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek aldı. ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ni çok önemsediklerini ve bu ödülü almaktan mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Şimşek; “Sompo Sigorta olarak acentelerimizle bir araya gelmeyi kritik başarı faktörü olarak görüyoruz. 2018 yılında da 350 acentemizin katılımıyla Kıbrıs’ta 4 günlük bir buluşma düzenledik. Başarı odaklılığımız ve sektör liderliği hedefimiz doğrultusunda ‘Liderlik Sözü’ konseptiyle hayata geçirdiğimiz bu etkinlik hem acentelerimiz hem de bizim için çok verimliydi. Şimdi de bu başarıyı  ACE of M.I.C.E gibi etkinlik sektörünün Oscar’ıyla taçlandırmaktan onur duyuyoruz. Etkinlik yönetiminde bizlere destek olan Semtur’a ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı tebrik ediyor, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; Kongre, Toplantı ve Etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı hedefliyor. M.I.C.E. sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı amaçlayan bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.