Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için internet sitemize Chrome üzerinden bağlanabilirsiniz.

ie-icon

BEŞİKTAŞ JK VE SOMPO SİGORTA İŞ BİRLİĞİNDE YENİ DÖNEM

Uluslararası anlaşmalarla gerek kulübün gerekse Türk sporunun gelişimine katkılarını sürdüren Beşiktaş JK, Japonya’nın ve dünyanın lider sigorta şirketlerinden Sompo Sigorta ile iş birliğinde yeni bir döneme başlıyor. İki kurum, Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı özelinde dört yıldır devam eden sponsorluk anlaşmasının yeni sezonda da süreceğini açıkladı.

Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı ve Sompo Sigorta, dört yıldan bu yana devam eden sponsorluk anlaşmasını yenileme kararı aldı. Küresel markalarla gerçekleştirdiği anlaşmalarla ülke sporuna farklı bir vizyon kazandıran Beşiktaş JK, Sompo Sigorta ile yeni dönem sponsorluk anlaşmasını; Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, Sompo Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek, Beşiktaş Sompo Sigorta Takımı Baş Antrenörü Dusko Ivanovic ve Takım Kaptanı Samet Geyik’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıyla duyurdu.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Transfer dönemlerinde sporcularımızla yaptığımız anlaşmaları, -burada imzalar kağıtlara değil kalplere atılır- sloganıyla tanımlıyoruz. Bugün Japonya’nın önemli küresel markalarından Sompo Sigorta ile basketbol kategorisinde yenilediğimiz sponsorluk anlaşması ve tüm marka iş birliklerimizi de aynı şekilde, uzun soluklu yol arkadaşlıkları olarak görüyoruz. Uzun erimli bir dostluk ve güven ilişkisi içinde devam eden, bu anlaşmanın yenilenmesi ve yeni döneme taşınmasında katkıda bulunan tüm yönetici arkadaşlarıma ve Sompo Sigorta’nın kıymetli yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş ise Türkiye’deki yatırımlarını kararlılıkla sürdürdüklerini ve son 10 yılda en hızlı büyümeyi gösterdiklerini, sürekli kâr eden bir kurum olduklarını belirterek; “Sompo Sigorta olarak 132 yıllık tarihimizden aldığımız güç ve tecrübe ile Türkiye finans ve sigorta sektörünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyet göstermenin sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda Türk sporuna yatırım yapmayı da bir sorumluluk olarak görüyoruz. Ülkemizin spor faaliyetlerinde ve basketbolun geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş JK ile olan sponsorluk anlaşmamızı 5. yılda da yenilemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Beşiktaş Sompo Sigorta Basketbol Takımı’nın yeni sezonda da imza atacağı başarıların önemli bir parçası olmaya devam etmekten büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Vodafone Park ve taraftarları her türlü hasar ve kazaya karşı Sompo Sigorta’nın güvencesi altında. Anlaşmamızın yeni döneminin, basketbol takımımız başta olmak üzere Beşiktaş JK’nın tüm takımları için başarı getirmesini diliyorum” açıklamasında bulundu.

30 Saniyede Teklif Al
Trafik Kasko Tamamlayıcı Sağlık Dask Seyahat
Geri Trafik
Geri Kasko
Geri Tamamlayıcı Sağlık
Geri Dask
Geri Seyahat
YENİ DASK
DASK YENİLEME
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
COVID-19 (Koronavirüs) YURT DIŞI SEYAHAT
YURT DIŞI SEYAHAT
Tüm Dünya
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA HARİÇ)
TÜM DÜNYA (AMERİKA VE KANADA DAHİL)
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al
GERİ Seçimi Değiştir
Teklif Al