Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Vize başvurularınızda Sompo Sigorta güvencesi ile içiniz rahat olsun.
30 Saniyede Teklif Alın
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Tarih seçiniz.

Ticari Elektronik İleti Gönderilmesini istiyorum/kabul ediyorum.

Zorunlu alan!

Ayrı onay vermek için lütfen tıklayınız. Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Tüm yurt dışı seyahatlerinizde Sompo güvencesi altındasınız. Vize başvuru evrakları arasında yer alan Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası, yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz pek çok riske karşı sizi koruyor. Yurt dışı seyahat sigortası fiyatları, kapsamları ve paketlerini inceleyerek kendiniz için en uygun seyahat sigortasını kolaylıkla seçebilirsiniz. Seyahatleriniz artık daha keyifli ve güvenli olacak!

Covid-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası ürünümüzü incelemek ve teklif almak için tıklayın...

Ürün Teminatları

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Bagaj Kaybı ve Çalınması

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Tıbbi Tedavi Teminatı

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli ve/veya Geri Dönüş Seyahati

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Sigortalının Cenazesinin Nakli

 1. Tıbbi Tedavi Teminatı
 2. Sigortalının Seyahati veya Nakli
 3. Sigortalının Cenazesinin Nakli
 4. Tıbbi Danışmanlık
 5. Acil Mesajların İletilmesi
 6. Bagaj Kaybı, Çalınması
Tüm Teminatları Göster

Ek Teminatlar

*Yurt dışı seyahatlerinin tur şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilmesi durumunda düzenlenebilir.
Seyahat acentesinin iflası ve taahhüdün yerine getirilememesi

Seyahat acentesinin iflası ve taahhüdün yerine getirilememesi

Sigortalının Tur İptali

Sigortalının Tur İptali

Teminat Limiti- Coğrafi Alan

 • Tüm dünya (ABD, Kanada ve Türkiye hariç) 30.000-EUR
 • Tüm dünya (Afganistan, Irak ve Türkiye hariç) 30.000-EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Yurt Dışı Seyahat Sigortası Neleri Kapsar?

Yurt dışı vize seyahat sigortası kapsam, fiyat ve paketler açısından farklılık gösterir. Sompo Sigorta tarafından sunulan seyahat sigortasının temel ürün içeriğini aşağıda görebilirsiniz:

 • Bagaj kaybı ve çalınması
 • Tıbbi tedavi teminatı
 • Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli ve/veya geri dönüş seyahati
 • Sigortalının cenazesinin nakli
 • Tıbbi danışmanlık
 • Acil mesajların iletilmesi

Yurt Dışı Seyahat Sigortası Zorunlu mu?

Schengen ülkeleri ve birçok ülkede yurt dışı sigortası yaptırmak vize zorunluluğudur. Yurt dışı sağlık sigortasının sunduğu birçok avantaj ve güvence göz önüne alınırsa zorunlu olmadığınız durumlarda bile çok sayıda kişi gibi seyahat sigortanızı yaptırmayı tercih etmeniz önemlidir. Böylece yurt dışında da güvende hissedebilir, beklenmedik ve acil durumlara karşı tedbir alarak daha huzurlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Seyahat Sigortası Neden Önemlidir?

Yurt dışı seyahat sigortası yaptırdığınız zaman seyahatiniz boyunca hem beklenmedik sağlık sorunlarına hem de bagaj kaybı gibi olumsuzluklara karşı maddi bir güvence edinmiş olursunuz. Kaza, hastalık, valiz kaybı gibi sorunlar yurt dışı seyahatlerinde sıkça görülen olumsuz durumlar arasında yer alır. Seyahat sigortasız olarak seyahat ettiğinizde maddi açıdan beklenmedik ve keyfinizi kaçırabilecek risklerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Seyahat Sigorta Süreleri

Yurt dışı seyahat sigortası için çeşitli süre paketleri bulunmaktadır. Dilerseniz 1 aylık seyahat sigortası yaptırabileceğiniz gibi 1 yıllık yurt dışı sigortası da yaptırabilirsiniz. Yurt dışı seyahatinizin süresini kapsayacak şekilde tarih belirtmeniz gerekmektedir.


Online Seyahat Sigortası

Sompo Sigorta internet sitesi üzerinden Seyahat Sağlık Sigortası ile ilgili teklif alabilir, Seyahat Sigortası online satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz! Ayrıca 0850 250 81 81 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternetten Sigorta Satın Alırken Güvenli Ödeme Mümkün Mü?

Sigorta yaptırarak geleceğinizi koruma altına alırken, Sompo Sigorta da kredi kartınızı ve sizi koruma altına alıyor! İnternetten alışverişte, en güvenilir online ödeme yöntemlerinden birisi olan 3D Secure ile ödeme yapılan Sompo Sigorta’da, sizin bilginiz ve onayınız olmadan herhangi bir satın alma işlemi gerçekleşmemektedir. “3D Secure nedir” veya “3D Secure ne demek?” gibi sorularınız varsa hemen yanıtlandıralım. Satın alma aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, bankanızda kayıtlı telefon numaranıza gelen onay kodunu, ödeme ekranına girerek güvenli ödeme işlemini tamamlamış olursunuz. 3D Güvenli Ödeme sistemi sayesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, internet üzerinden sigorta yaptırma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme konusunda merak ettiklerinizle ilgili Çağrı Merkezime ulaşarak detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Vize Evrakları için Seyahat Sigortası

Vize başvuru evrakları arasında yer alan yurt dışı seyahat sigortasını Sompo Sigorta’da online olarak alabileceğiniz gibi acentelerimizden veya 0 850 250 81 81 numaralı telefondan uluslararası sağlık sigortası satın alabilirsiniz.


Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

“Seyahat sağlık sigortası ne kadar?” sorusunun cevabını bulmak çok kolay! Hızlı ve güvenilir bir şekilde seyahat sigortası hesaplama için formu doldurarak yurt dışı seyahat sigortası fiyatları sayfasını görüntüleyebilirsiniz. Kendinize uygun seyahat sigortası paketini seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve online seyahat sağlık sigortası satın almak için şimdi teklif alın!