Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Vize başvurularınızda Sompo Sigorta güvencesi ile içiniz rahat olsun.
30 Saniyede Teklif Alın
Tüm Dünya (ABD ve Kanada  hariç)
Tüm Dünya (ABD ve Kanada  dahil)
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Bu alanı boş bırakamazsınız.
Tarih seçiniz.

Ticari Elektronik İleti Gönderilmesini istiyorum/kabul ediyorum.

Zorunlu alan!

Ayrı onay vermek için lütfen tıklayınız.

Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası

Tüm yurt dışı seyahatlerinizde Sompo güvencesi altındasınız. Vize başvuru evrakları arasında yer alan Yurt Dışı Vize Seyahat Sigortası, yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz pek çok riske karşı sizi koruyor. Yurt dışı seyahat sigortası fiyatları, kapsamları ve paketlerini inceleyerek kendiniz için en uygun seyahat sigortasını kolaylıkla seçebilirsiniz. Seyahatleriniz artık daha keyifli ve güvenli olacak!

Covid-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası ürünümüzü incelemek ve teklif almak için tıklayın...

Ürün Teminatları

Bagaj Kaybı ve Çalınması

Tıbbi Tedavi Teminatı

Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli ve/veya Geri Dönüş Seyahati

Sigortalının Cenazesinin Nakli

  1. Tıbbi Tedavi Teminatı
  2. Sigortalının Seyahati veya Nakli
  3. Sigortalının Cenazesinin Nakli
  4. Tıbbi Danışmanlık
  5. Acil Mesajların İletilmesi
  6. Bagaj Kaybı, Çalınması
Tüm Teminatları Göster

Ek Teminatlar

*Yurt dışı seyahatlerinin tur şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilmesi durumunda düzenlenebilir.
Seyahat acentesinin iflası ve taahhüdün yerine getirilememesi

Seyahat acentesinin iflası ve taahhüdün yerine getirilememesi

Sigortalının Tur İptali

Sigortalının Tur İptali

Teminat Limiti- Coğrafi Alan

  • Tüm dünya (ABD, Kanada ve Türkiye hariç) 30.000-EUR
  • Tüm dünya (Afganistan, Irak ve Türkiye hariç) 30.000-EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat Sigorta Süreleri

Yurt dışı seyahat sigortası için çeşitli süre paketleri bulunmaktadır. Dilerseniz 1 aylık seyahat sigortası yaptırabileceğiniz gibi 1 yıllık yurt dışı sigortası da yaptırabilirsiniz. Yurt dışı seyahatinizin süresini kapsayacak şekilde tarih belirtmeniz gerekmektedir.


Online Seyahat Sigortası

Sompo Sigorta internet sitesi üzerinden Seyahat Sağlık Sigortası ile ilgili teklif alabilir, Seyahat Sigortası online satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz! Ayrıca 0850 250 81 81 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternetten Sigorta Satın Alırken Güvenli Ödeme Mümkün Mü?

Sigorta yaptırarak geleceğinizi koruma altına alırken, Sompo Sigorta da kredi kartınızı ve sizi koruma altına alıyor! İnternetten alışverişte, en güvenilir online ödeme yöntemlerinden birisi olan 3D Secure ile ödeme yapılan Sompo Sigorta’da, sizin bilginiz ve onayınız olmadan herhangi bir satın alma işlemi gerçekleşmemektedir. “3D Secure nedir” veya “3D Secure ne demek?” gibi sorularınız varsa hemen yanıtlandıralım. Satın alma aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, bankanızda kayıtlı telefon numaranıza gelen onay kodunu, ödeme ekranına girerek güvenli ödeme işlemini tamamlamış olursunuz. 3D Güvenli Ödeme sistemi sayesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, internet üzerinden sigorta yaptırma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme konusunda merak ettiklerinizle ilgili Çağrı Merkezime ulaşarak detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Vize Evrakları için Seyahat Sigortası

Vize başvuru evrakları arasında yer alan yurt dışı seyahat sigortasını Sompo Sigorta’da online olarak alabileceğiniz gibi acentelerimizden veya 0 850 250 81 81 numaralı telefondan uluslararası sağlık sigortası satın alabilirsiniz.


Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

“Seyahat sağlık sigortası ne kadar?” sorusunun cevabını bulmak çok kolay! Hızlı ve güvenilir bir şekilde seyahat sigortası hesaplama için formu doldurarak yurt dışı seyahat sigortası fiyatları sayfasını görüntüleyebilirsiniz. Kendinize uygun seyahat sigortası paketini seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve online seyahat sağlık sigortası satın almak için şimdi teklif alın!